СТАЦІОНАРНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА ПАЦІЄНТАМ З ГОСТРОЮ РЕСПІРАТОРНОЮ ХВОРОБОЮ COVID-19, СПРИЧИНЕНОЮ КОРОНАВІРУСОМ SARS-COV-2

Обсяг медичних послуг, який надавач зобов’язується надавати за договором відповідно до медичних потреб пацієнта/пацієнтки (специфікація)

1. Забезпечення первинного огляду пацієнта/пацієнтки з визначенням його/її маршрутизації.
  2. Проведення тестування на SARS-CoV-2 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) у пацієнта/пацієнтки з підозрою або встановленим захворюванням на коронавірусну хворобу (COVID-19) відповідно до наказів МОЗ України у закладі або на умовах договору підряду.
  3. Проведення необхідних лабораторних досліджень, зокрема:
    1. розгорнутий клінічний аналіз крові;
    2. визначення групи крові і резус фактору;
    3. біохімічний аналіз крові (загальний білок, С-реактивний білок, альфа-амілаза, аспартатамінотрансфераза (АсАТ), аланінамінотрансфераза (АлАТ), білірубін і його фракції (загальний, прямий, непрямий), креатинін, сечовина, сечова кислота, альбумін, лактат, електроліти, тропонін, феритин);
    4. коагуляційний гемостаз (тромбіновий час, активований частковий (парціальний) тромбопластиновий час (АЧТЧ, АПТЧ), міжнародне нормалізоване відношення (МНВ), D-дімер);
    5. глюкоза в цільній крові або сироватці крові;
    6. аналіз сечі загальний;
    7. бактеріологічні дослідження;
    8. інші лабораторні дослідження відповідно до потреб пацієнта/пацієнтки.
  4. Проведення необхідних інструментальних досліджень, зокрема електрокардіографії (ЕКГ), рентгенографії, ультразвукової діагностики тощо.
  5. Надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби (COVID-19) відповідно до галузевих стандартів та медико-технологічних документів у сфері охорони здоров’я.
  6. Забезпечення моніторингу показників життєдіяльності (в тому числі пульсоксиметрії) для раннього виявлення ускладнень інфекційних захворювань та проведення своєчасного лікування/корекції лікувальних заходів залежно від патологічних станів, супутніх захворювань відповідно до галузевих стандартів та медико-технологічних документів у сфері охорони здоров’я.
  7. Забезпечення медикаментозної терапії та знеболення.
  8. Забезпечення кисневої терапії, респіраторної (неінвазивної та інвазивної) підтримки та/або ЕКМО.
  9. Забезпечення моніторингу розвитку септичного шоку (синдром системної запальної відповіді).
  10. Проведення заходів із профілактики загальних ускладнень.
  11. Проведення заходів із вторинної профілактики супутніх захворювань.
  12. Проведення консультацій лікарями інших спеціальностей.
  13. Надання допомоги пацієнтам в умовах відділення інтенсивної терапії.
  14. Забезпечення цілодобового лікарського та медсестринського догляду за пацієнтами.
  15. Забезпечення реабілітації у сфері охорони здоров’я в гострому періоді, складання індивідуального реабілітаційного плану та планування подальшого реабілітаційного маршруту пацієнта.