Приймальне відділення

Приймальне відділення є структурним підрозділом КП «Ківерцівська ЦЛ».

Головним завданням відділення є здійснення госпіталізації усіх пацієнтів‚ що звернулися в приймальне відділення за наявності показань та надання невідкладної медичної допомоги тим, кому госпіталізація не потрібна.

Основним завданням якого є реєстрація, прийом пацієнтів, які поступають на лікування, їх первинний огляд, санітарно-гігієнічна обробка і надання кваліфікованої (невідкладної) медичної допомоги в разі невідкладних станів.

Відповідно до цих завдань приймальне відділення забезпечує приймання пацієнтів, які поступають на планове та екстрене лікування за направленням лікаря лікувально-профілактичного закладу, або  за направленням лікаря ЕМД та тих, які звертаються в порядку самозверненя.

На сьогоднішній день у відділенні працює 3 лікарів, 6  медичних сестер та 7 молодших медичних сестер. Керівництво терапевтичним відділенням здійснює завідувач Кращенко Наталія Іванівна лікар вищої категорії.

Допомога надається у режимі 24/7 в межах програми медичних гарантій за умовами Договору з Національною Службою Здоров’я України у взаємодії з іншими структурними підрозділами підприємства.