Хірургічне відділення

Хірургічне відділення є структурним підрозділом КП «Ківерцівська ЦЛ».

Загальний ліжковий фонд складає 35 ліжок.

Головним завданням відділення є забезпечення обсягу і якості медичної допомоги хворим хірургічного профілю, згідно із сучасними вимогами надання медичної допомоги.

На сьогоднішній день у відділенні працює 7  лікарів, 14  медсестр  та 7 молодших медичних сестер. Керівництво хірургічним відділенням здійснює завідувач Скібіцький Святослав Васильович.

Допомога надається у режимі 24/7 в межах програми медичних гарантій «Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій»,  «Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах», «Хірургічні операції дорослим та дітям в умовах стаціонару одного дня» за умовами Договору з Національною Службою Здоров’я України пацієнтам у невідкладних станах, у разі самозвернення чи якщо пацієнта доставлено бригадою ШМД, планово — за направленням сімейного чи лікуючого лікаря.