Неврологічне відділення

Неврологічне відділення є структурним підрозділом

КП «Ківерцівська ЦЛ».

Загальний ліжковий фонд складає 25 ліжок.

У відділенні проводиться комплексна діагностика захворювань центральної та перефиричної нервової сиситеми та розробляється індивідуально підібрана схема лікування, яка включає медикаментозну та немедикаментозну терапію захворювання центральної та периферичної нервової системи, у повній відповідності до світових стандартів та уніфікованих протоколів, затверджених Міністерства Охорони Здоров’я України.

На сьогоднішній день у відділенні працює 3 лікаря, 6 медсестр, 5 молодших медичних сестер. Керівництво неврологічним відділенням здійснює завідувач  Ващук Оксана Михайлівна – лікар вищої категорії.

Допомога надається у режимі 24/7 в межах програми медичних гарантій «Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій», «Медична допомога при гострому мозковому інсульті» за умовами Договору з Національною Службою Здоров’я України пацієнтам у невідкладних станах, у разі самозвернення чи якщо пацієнта доставлено бригадою ШМД, планово — за направленням сімейного чи лікуючого лікаря.