Клініко-діагностична лабораторія

Клініко-діагностична лабораторія є структурним підрозділом КП «Ківерцівська ЦЛ».

КДЛ виконує лабораторні дослідження при обстеженні пацієнтів поліклініки та стаціонарних відділень лікарні, а саме виконує такі дослідження: клінічні, гематологічні, біохімічні, серологічні. Надає також платні послуги амбулаторним хворим.

Лабораторна діагностика проводиться ургентна (24/7) та планова кваліфікованими спеціалістами на сучасному обладнанні.

На сьогоднішній день у відділенні працює 2 лікаря з них 1 біолог , 12 лаборантів   та 4 молодших медичних сестер. Керівництво відділенням здійснює завідувач Палецька Ірина Петрівна – лікар вищої категорії.

Допомога надається у режимі 24/7 в межах програми медичних гарантій за умовами Договору з Національною Службою Здоров’я України у взаємодії з іншими структурними підрозділами підприємства.