Рентгенологічний кабінет

Рентгенологічний кабінет є структурним підрозділом

КП «Ківерцівська ЦЛ».

В кабінеті кваліфіковано проводяться флюорографічні обстеження рентгенологічні дослідження хворим стаціонарних відділень та пацієнтам поліклініки.

В кабінетах проводяться рентгенологічні дослідження органів грудної порожнини, черевної порожнини, кісткової системи, черепа при невідкладних станах, при гострих та хронічних захворюваннях, при травмах та інших станах, а також флюорографічні дослідження органів грудної клітини, а при необхідності - черепа, кісток, суглобів тощо з діагностичною метою.

Рентгенологічні дослідження хворим проводяться за допомогою системи рентгенівської діагностичної KAIGEN – 65 R , а також системи радіографічної цифрової MobileCooper. флюорографічні обстеження  ж проводяться рентгенологічним флюрографічним апаратом "12 Ф9 Україна" (фірма "Крас", Україна)

На сьогоднішній день у відділенні працює 2 лікарів, 8  медсестр  та 8 молодших медичних сестер. Керівництво рентгенологічним кабінетом здійснює завідувач Пилипчук Валентина Анатоліївна.

Допомога надається у режимі 24/7 в межах програми медичних гарантій за умовами Договору з Національною Службою Здоров’я України у взаємодії з іншими структурними підрозділами підприємства.