Інфекційне відділення

Інфекційне відділення є структурним підрозділом КП «Ківерцівська ЦЛ».

Загальний ліжковий фонд складає 30 ліжок.

Головним завданням інфекційного відділення є забезпечення надання у повному об’ємі спеціалізованої медичної допомоги інфекційним хворим.

На сьогоднішній день у відділенні працює 1 лікарів,  8 медсестр та 5 молодших медичних сестер. Керівництво інфекційним відділенням здійснює завідувач Мартинюк Ірина Тадеївна – лікар вищої категорії.

Допомога надається у режимі 24/7 в межах програми медичних гарантій «Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій»,  «Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою короновірусом SARS-COV2» за умовами Договорів з Національною Службою Здоров’я України пацієнтам у невідкладних станах, у разі самозвернення чи якщо пацієнта доставлено бригадою ШМД, планово — за направленням сімейного чи лікуючого лікаря.