МІСЦЕВІ ДЕПУТАТИ ВІДВІДАЛИ КОМУНАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ГРОМАДИ

Депутати Ківерцівської міської ради проінспектували комунальні заклади громади. Народні обранці відвідали комунальне підприємство "Ківерцівська центральна лікарня Ківерцівської міської ради", де оглянули кабінети, нове обладнання, поспілкувалися з персоналом та пацієнтами закладу. До лікарні завітали не з пустими руками, вручили 2 інвалідних візки, медикаменти та медичні засоби, отримані попередньо координаційним Центром при Ківерцівській міській раді від друзів з Німеччини, благодійників Євангелівської Церкви м.Херфорд та Ульріки Джагер (Ulrike Jaeger).

15:39 11.08.2022

В КП"КІВЕРЦІВСЬКА ЦЛ" ВСТАНОВЛЕНО НОВІ РЕНТГЕНІВСЬКІ ДІАГНОСТИЧНІ СИСТЕМИ

Здійснити капітальний ремонт частини приміщень першого поверху головного корпусу та облаштувати рентгенологічний кабінет новими рентгенівськими діагностичними системами (рентгенівська діагностична KAIGEN-65 R та радіографічна цифрова MobileCooper) вдалося керівництву громади та Ківерцівської лікарні  власними силами та коштами.

10:43 22.12.2021