ОФІЦІЙНЕ ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 29.07.2023 14:50

У зв'язку зі змінами в організації роботи Комунального підприємства 'Ківерцівської центральної лікарні Ківерцівської міської ради" з 1 серпня 2023 року припиняє свою діяльність акушерсько-гінекологічне відділення КП "Ківерцівська ЦЛ".

У зв'язку з цим повідомляємо про те, що майбутні матері для отримання медичної допомоги під час пологів можуть звернутися до:

- Волинського перинатального центру, за адресою Волинська обл., місто Луцьк, вул. Відродження, 30;

- Комунального підприємства Луцького клінічного пологового будинку, за адресою Волинська обл., місто Луцьк вул. Гулака-Артемовського, 18.

Також тимчасово припинено надання гінекологічної допомоги в у мовах стаціонару.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

Вагітні жінки, які спостерігаються спеціалістами Ківерцівської центральної лікарні до пологів, вподальшому будуть під піклуванням лікарів поліклінічного відділення КП "Ківерцівська ЦЛ". Також в поліклінічному відділенні КП « Ківерцівська ЦЛ» надається весь спектр гінекологічної допомоги в амбулаторних умовах (профілактичні медичні огляди, обстеження, лікування ).

КП "Ківерцівська ЦЛ"