За підтримки депутатського корпусу і фінансування міської ради КП «Ківерцівська ЦЛ» придбала висококласне німецьке лапароскопічне обладнання

Дата: 17.01.2023 20:03

За підтримки депутатського корпусу і фінансування міської ради на чолі з міським головою Олександр Ковальчук , для покращення якості надання медичних послуг КП «Ківерцівська ЦЛ» придбала висококласне німецьке лапароскопічне обладнання.

З його допомогою проводитимуть малоінвазивні операції. Тобто із мінімальною травматизацією тканин, неперевершеним косметичним ефектом, малим терміном реабілітації та швидким поверненням до фізичної праці.Новий рівень оперативних втручань опановують лікарі хірурги, акушер-гінекологи і найближчим часом така послуга буде доступна в Ківерцівській лікарні.