МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРИВІТАВ ПЕРШИХ НОВОНАРОДЖЕНИХ МАЛЮКІВ У 2023 РОЦІ

Дата: 03.01.2023 14:50

Традиційно у перші дні нового року міський голова Олександр Ковальчук відвідав пологове відділення Ківерцівської центральної лікарні та привітав діток, котрі нещодавно з’явилися на світ і наразі перебувають у закладі.

Першою у 2023 році на світ з'явилася дівчинка. Віримо, що це хороший знак.

Четверо новонароджених – троє дівчаток та один хлопчик, а також їхні батьки отримали подарунки від міської влади.

За словами лікарів, діти народилися здоровими і спокійними, а на появу ще кількох малюків медики очікують незабаром.

Надзвичайно приємно, зауважив міський голова, що у такий важкий час, коли точиться повномасштабна війна, світло перемагає темряву, а життя – смерть.

Попри всі труднощі, народжуються маленькі українці, які в майбутньому стануть достойними синами і доньками своєї Батьківщини.

Олександр Ковальчук побажав новонародженим міцного здоров’я, щасливого і радісного дитинства, а батькам – терпіння, родинного затишку, мирного неба і Перемоги, яка неодмінно буде за Україною.