КІВЕРЦІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА НОВИЙ СУЧАСНИЙ ВІДЕОГАСТРОСКОП

Дата: 24.10.2022 12:49

З 26.09.2022 на базі КП "Ківерцівська ЦЛ" жителі громади зможуть обстежити стравохід,шлунок та 12 п.к. на одному з провідних відеогастроскопів(Pentax EG-2990K) в області. Даний аппарат має діаметр ввідної трубки всього навсього 9,8 мм,що в свою чергу мінімізує неприємні відчуття внаслідок даної процедури.Монітор в 24дюйми забезпечить високоякісне зображення,що дозволить побачити всі проблеми з шлунком,стравоходом та 12 п.к. такі як виразки,гастрити,езофагіти. Технологія I Scan – сприяє виявленню раку на ранніх стадіях. Також при потребі проводиться експрес тест на Хелікобактер пілорі(бактерія яка є однією з основних причин розвитку проблем з шлунково-кишковим трактом ).Прийом проводить спеціаліст з КП”Волинська обласна клінічна лікарня” лікар-хірург, лікар- ендоскопіст Супрунець Богдан Олегович, що в свою чергу дозволить при потребі    вирішення методики лікування як на базі КП”Ківерцівської ЦЛ” так і в закладах вищого рівня. Пацієнти від 50 років з елктронним направленням від сімейного лікаря получають дану послугу безкоштовно.

Для запису телефонуйте:0935206383-Супрунець Богдан Олегович